GÜVENLE...

YILLARCA BERABER...

Muhasebece olarak, Geleneksel Katip muhasebecilik anlayışı yerine genç ve yenilikçi bir politikayı kendimize yol edindik. Bu çerçevede tüm Mali işlerinizi en hızlı ve en seri şekilde çözmeyi amaçladık. Bunun için teknoloji çağında olan dünyamıza ayak uydurarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve bugünün gelişen teknolojisiyle yakından bağlantılı şekilde çalışıyoruz. Pek çok geleneksel müşavir yapısından çok daha farklı bir hizmet ve kalite anlayışımızla çağın gereklerini yerine getiriyoruz. Sektöre damga vuracak yeniliklerle birlikte genç neslin bu alanda daha iyi olduğunu kanıtlamak gayesindeyiz. Muhasebe, vergi yönetimi, sgk mevzuatlarında firmamız kadrosunda çalışan tüm personelin sektörde geçmişten geleceğe uzanan en az on yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Bu tecrübeler ışığında çok daha hızlı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktan muhasebece mali müşavirlik ve danışmanlık olarak mutluluk duyuyoruz.

Mesleki dürüstlük ve şeffaflık bizlerin mottosu. Mesleki yeterlilik olarak üstün bir kadromuz olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bu alanda yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli.  Muhasebece mali müşavirlik ve danışmanlık olarak bu temel ilkeler üzerine kurulmuş olup faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız sizleri hergün yenilenen teşvikler hakkında bilgilendirmektedir. Gündemi ve son gelişmeleri en birinci kaynağından öğrenerek sizlere aktarmaktadır. Yeni çıkan vergi ve sgk teşviklerini sizlere gündelik olarak haber veriyor ve en hızlı şekilde öğrenmeniz için elimizden gelen çabayı sonuna kadar harcıyoruz.

İçinde bulunduğumuz yüzyılın gerekleri çerçevesinde hareket ederek en güvenilir işlemleri teknoloji ile uyum içerisinde sizlere sunuyoruz. Uzman kadromuz yıllar içinde aldıkları deneyimlerle sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duyacaktır.

“Net konuşur, Sizi makul düzeyde bilgilendiririz, verdiğimiz sözleri mutlaka tutarız ve sonuçlarını size bildiririz. Genç ve Yenilikçiyiz Bugünün teknolojisini kullanırız daha hızlı çözüm üretiriz, İşimizi kanun ve mevzuatlara uygun en doğru şekilde gönülden hakkıyla sahiplenerek yaparız, Kendimizi sürekli geliştir sizlere daha iyi hizmet veririz, Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız, Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız, Tüm iletişimlerimizde önce sizleri dinleyerek sorunlarınızı anlarız ve hemen çözüm üreterek sorunlarınızı çözeriz.”

İlkelerimiz

  • Dürüstlük, Güvenilirlik ve Sorumluluk Muhasebece Mali Müşavirlik ve Danışmanlık olarak sizlere mesleki şeffaflık ve dürüstlük çerçevesinden hiçbir hile ve yalan olmadan en güzel şekilde hizmet vermek için buradayız. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak her daim işimizin başındayız.
  • Liderlik Sektörümüzde olan pek çok mali müşavirlik firması bulunmakta. Fakat bunların arasında geçmişin tozlu rafları arasına karışan firmaları geride bırakarak en yüksek tepede Muhasebece görmeyi ilkeliyoruz.
  • Yenilikçi, Genç, Dinamik Genç ve yenilikçi bir anlayış ile sizlerin karşısındayız. Her zaman değişen teknolojik durumlara ayak uydurarak sizler için en hızlı işlemleri yapmaya gayret ediyoruz. Genç olmamızdan kaynaklı olarak enerjik ve dinamik olarak çalışma enerjisi ile doluyuz.
  • Verimlilik İnsanlar bir iş yaptıklarında verdiği ücretin karşılığını en güzel şekilde almak isterler. Biz Muhasebece olarak sizlerin bize ödediği ücretleri sonuna kadar haketmek fikriyle sizlere en iyi verimliliği sağlıyor ve her zaman mali işlerinizle iç içe bulunuyoruz.
  • Kalite Her konuda 15 yılı aşan tecrübesi ve deneyimiyle sizlerin yanında olan uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yanınızda.
  • Şeffaflık Tamamiyle işlemlerimizi sizlerin önünde açık tutarak hiçbir gizlilik sağlamadan şeffaf bir firma olma anlayışı içinde hareket ediyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti Bizimle birlikte çalışan müşterilerimizi tamamen şirketimizin varlık nedeni olarak görüyor ve memnun şekilde bizlerle bir arada olmaları için son derece hassasiyet gösteriyoruz.
  • Ekip Çalışması Dost ve arkadaş olarak gördüğümüz ekibimizle uyumlu şekilde en hızlı çalışmaları sizlere sunmak için bir arada çalışıyoruz. Ekip çalışması sayesinde hızlı ve olumlu, net sonuçlar elde ediyoruz.
  • Fırsat Eşitliği Hiç kimsenin dini, dili, ırkı, yaşı bizi ilgilendirmeden fırsat eşitliğinin engelleyici davranışlardan kaçınıyor ve bu anlayışlı hizmet veriyoruz.
  • Kamu Yararı Mesleki dürüstlük çerçevesinde tarafsız, insan haklarına son derece saygılı, kamu yararı ve hukukun üstünlüğü ilkesi ile hareket ediyoruz.

Ekibimiz

Sizde Muhasebece Ailesine katılmak istermisiniz?

WhatsApp chat